Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TrackMania Nations Forever - uložené úspechy na hernom účte

Zdravím, mám jednu otázku ohľadom hry TrackMania Nations Forever. Cca 2 roky dozadu som túto hru hrala na starom ntb, teraz mám už druhý počítač, chcela som si hru zahrať znova a zistila som, že na svojom účte v TrackManii nemám žiadne uložené úspechy v hre, ostalo mi tam uložené len herné meno a národnosť. Myslela som, že uložené úspechy sa viažu s vytvoreným účtom, nie s hdd počítača. Vie mi teda niekto prosím vysvetliť ako to s tým účtom na TrackManii funguje? Naozaj si tie herné úspechy už teraz nijako neobnovím späť? Ďakujem

nevím konkrétně jaký úspěchy máš na mysli, ohledně multiplayeru tam jsou jen časy, co se ukládají na servery, kde hraješ, potom u nicku máš nějaký číslo, které by mělo zobrazovat něco jako pořadí ve světě, ale pokud jsi tu hru nehrála 2 roky je možný, že se skoro vše vymazalo, protože ostatní tě prostě předběhli (lepší časy, pořadí)
u singlplayeru na ty medaile to bude obyč save z dokumentů, jestli nemáš tak smůla