Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fifa 15 xbox360 - česká liga a liga mistrů

Dobrý den, je nějaká možnost jak by se dala do hry fifa 15 na xbox360 přidat česká liga a liga mistrů?
Na PC to jde, mám to vyzkoušené, bohužel pro xbox 360 jsem nenašel žádný návod.
Osobně si myslím, že by se xbox musel nějak modifikovat (je to tak u všech jiných úprav her na xbox)
Předem děkuji za rady :)

Opět se ukázalo, že se tu musíme ptát jako pitomci. Ty nechceš nic módovat, ty si chceš akorát stáhnout dodatečné ligy do tvé hry resp. oficiální rozšíření do hry ze stránek výrobce tzv. DLC - downloadable content. Pokud máš originálku, účet na ea a ea samotné dané rozšíření má na svém webu k ještě dispozici, tak si to prostě skrze xbox stáhneš. Musíš mít samozřejmě konzoli připojenou k internetu.

Pokud máš originálku, účet na ea a ea samotné dané rozšíření má na svém webu k ještě dispozici, tak si to prostě skrze xbox stáhneš

To znamená, jestli dobře chápu, že se dají nějakým způsobem hry na xbox stáhnout? (když se ptáte, jestli mám originálku)
Tak proč by teda nešlo něco do hry přidat jako na PC?
Jenom toto mi teďka není jasné.