Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neznáte nějakou herní poradnu?

Kdyby mi sem nebo třeba i jen do SZ mohl někdo napsat, pokud chodí i na nějaké jiné herní forum, kam chodí?

Potřeboval bych nutně poradit s jednou hrou, kterou bez rady nedokážu dohrát. Tady jsem se zkoušel ptát opakovaně, ale místní skvadra se tu na mě jen vytahuje a buď vůbec hry nehrají a neznají nebo poradit nechtějí, proto bych opravdu moc potřeboval odkázat někam, kde by mi poradit dokázali.

Předem moc děkuji.

Far Cry je dohrany. Jde mi o Assassinse, to nakonec probirame vedle, ale proste potrebuju vedet, jak na to a neni pravda, ze pouzivam jen LMB, to je presne ta reakce tady, ze ze me zase delas blba, ale neni to tak, snazim se pouzivat tlacitka, jak mam, ale nejde to.

---

icepower32: Zase tve poznamky, nevytahuj se na druhe, kteri nejsou tak dobri. Nasel jsem ruzne info o AC, ale je to starsiho data, ano hra je stara, proto jsem hledal neco aktualniho a kdyz jsem dal do Google "games discusion" nebo "game forum", tak na me Steam vubec nevypadl, a proste nezkusenost, takze jsem vdecnej tem, kteri mi Steam poradili, zkusim se tam zeptat.

Jake vytahovani, co za poznamky, bud rad ze tu ma nekdo jeste nervy vubec na tvy topicy reagovat.

V tvem topicu o AC jsem se ti snazil poradit. Psal jsem, at se naucis pouzit hazeci noze, no ted jsem se docetl ze jsi se na to vykaslal - tvuj problem.

Ty jsi dokonce tak levej, že nedokazes zprovoznit ani cheatovaci trainer na kterej jsem ti musel dokonce nahazet linky, protoze jsi nebyl schopnej ty cheaty ani najit!

Tady je problem pouze jedinej. A to jsi ty a tvoje neschopnost, s tim ti nikdo neporadi a nepomuze.