Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3

Mafia 3. Koupil sem si mafii 3 na steamu. Všechno stáhl. Pak sem zmáčknul play na steamu a ukázalo se okno mafie 3, kde je nastavení a play. Po stisknutí play, se ukáže nápis Mafia 3 a potom mi windows napíše, že hra spadla. Nevím, čím by to mohlo být. Všechny vlastnosti pro hru mám. Předem dík za odpověď.

https://steamcommunity.com/app/360430/discussions/0/343788552545966863/

Pisou, ze vyvojari Mafie 3 jsou idioti, o problemu vi od vydani a totalne na to kaslou. Nekomu pomohla doinstalace nejakych windows runtime knihoven, na posledni strane je to vypsano.

Jestli se ti s tim povede neco udelat a rozchodit to, tak sem pak pisni. Mafii 3 mam ve vyhledu ke koupi v ranku mozna jednou. Jestli to poradne nefunguje, tak ji z wishlistu definitivne smaznu.