Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MINECRAFT nezobrazuje věci v inventáři a zvířata

Ahoj, v počítači mé dcery se v Minecraftu nezobrazují položky v truhlách, v inventáři a některá zvířata (ochočená). Dále se divně chovají dveře. Dcera aktualizovala Javu a přeinstalovala Minecraft, což nepomohlo.
Její SAVE skopírovaný do jiných počítačů v nich zobrazuje vše normálně. Máte tip, v čem je problém? Předem díky, Šaman
EDIT: jedná se o Windows 10, ale nevím, zda je to 32, nebo 64 bitový systém, pokud to vůbec může mít nějaký vliv.

Používá modifikace? Možná to bude nějakou nekompatibilitou..
Nejdříve bych zkusil načíst save ve hře bez jakýchkoliv modifikací.
Pak jinou verzi Minecraftu.
Pak asi kompletně odinstalovat Minescraft, smazat celý adresář c:\Users\jméno\AppData\Roaming\.minecraft\ a nainstalovat MC znova.