Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě volatu k ETS2

Dobrý večer přeji. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, jaký levný volant koupit ke hře ETS 2? Cenu si představuji cca do 1 500.- Kč. Díky všem, kdo poradí.

Zapoj, ve windows zkontroluj. že funguje (ovládací panely -> herní zařízení), spusť hru, nakalibruj pedály (aby nebyly prohozené), nastav si citlivost.

Co se tlačítek týče, nastavil jsem si na volant všechny hlavní funkce, které používám neustále:

blinkry, řazení nahorů a dolů, pohled vlevo a vpravo, centrování kamery, zoom, informace o trase, světla, stěrače, tempomat.

Zbytek (vstup do garáže, retardéry, zdvih náprav atd.) nech normálně na klávesnici, jak si byl doteď zvyklý a tu si polož vedle volantu na stůl.