Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust

Dobrý den prosím o pomoc už opravdu nevím kudy kam viděl jsem mnoho videji ale nikde nebyl muj případ koupil jsem si přes steam vcera hru RUST ale muj problem je ze se nemohu připojit vubec ale opravdu vubec ani na jeden server vse maka jak ma ale nemohu se připojit a píšeto přesně toto Disconnected:EAC:authentication timed out (1/2) Prosím co stím mám udělat dekuji

1.Go to library
2.right click on Rust
3.choose properties
4.go to local files in properties
5.choose verify integrity of game files
Just follow these steps.

nebo

1. Run EasyAntiCheat_setup.exe as an administrator
2. Install, uninstall and install EAC for rust
3. Verfiy Steam cache for Rust
4. Run RustClient.exe as an administrator