Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassin's Creed - Origins rozmazana grafika v režimu celá obrazovka

Dobrý den, potřebuju poradit. Mám problém s Assassin's Creed - Origins, když ji spustim v režimu celá obrazovka tak je grafika strašně rozmazaná (viz fotka) a ale když ji spustím v režimu v okně tak je grafika normalní ostrá. Grafiku mám Geforce GTX 660 a nejnovější ovadače grafiky nainstalované mám. Monitor mám LG UHD 27UD58. Můžete mi nkdo poradit co stím?

to asi nepůjde, jako hrát s GTX660 ve 4k, která je v minimálních požadavcích pro hru, takže to maznuté bude vždy, i když u tebe hodně, ale vyšší rozlišení stejně nebude moc hratelné...
jinak zkus rozlišení zvetšit, nastavit exclusive fullscreen a daj měřítko ve hře 100% a užívaj si prezentaci