Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of duty 4

Zdravím, mám velký problém ztratil jsem cd od COD4 ale mám originální CD Key potřeboval bych hodit COD4 full game otevření pomocí klíče. Zkoušel jsem to aktivat jako produkt steam ale píše mi to invalid key prosím help.

Neviem, co chces este pocut? Starsie hry na CD/DVD nemusia ist aktivovat na Steame aj ked sa na Steame daju kupit a pokial si stratil original nosice, mas smolu, link na ich stiahnutie ti tu nikto davat nebude. Bud tie original nosice zozenies niekde z bazaru, alebo si hru kupis na Steame.