Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké hry rozjede grafika Intel HD graphics

Dobrý den , jelikož jsem tu z cela nový , a vůbec se v tomto průmyslu nevyznám, tak bych byl moc rád kdybyste mi pomohli: Jaké hry rozjede grafika Intel HD (family) graphics. A prosím na ostatní hardwarové požadavky nemyslete jenom ta grafika co rozjede.

Děkuji mockrát za odpovědi.

Píšeš že jsi nový, tak jestli i na poradně, doporučím pročíst a řídit se dle https://hry.poradna.net/questions/2449730-jak-popsat-problem-se-hrou

A prosím na ostatní hardwarové požadavky nemyslete

Ty jsou však stejně důležité.

Intel HD (family) graphics

To je nic neříkající údaj, pouze to, že se jedná o integrovanou grafickou kartu, ale vzhledem k tomu, že zakládáš další dotaz 2740356-pojede-mi-gta-5-na-teto-sestave-na-kolik-fps a v předchozím píšeš o procesoru i3, tak se jedná o slabou grafickou kartu, která je určená na běžnou kancelářskou práci. Integrovaná karta nebyla, není a ani nikdy nebude na hraní!

/ale abys nebyl zklamaný, lze na tom hrát staré hry. Můžeš zkusit třeba Mafia 1, Far Cry 1,2, HearthStone, Warcraft 3, Need For Speed undeground 1 apod.