Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Gothic 3 hra je jak zpomalený film

Zdravím vím že tahle hra je stará ale prostě sem jí dřív hrál a dostal sem po letech chut si jí zahrát znovu. No a můj problém spočívá v tom že hru sem nainstaloval všechno ok spustí se hra ale hra je prostě úplně zpomalená text a řeč beží normálně ale prostě pohyb světa lídí atd je totálně zpomalený a už problém hledám pár dní a nic sem nenašel tak kdyby někdo věděl tak bych byl moc rád za radu předem díky :)
=== WAREZ ZDE NEŘEŠÍME !!!! === (karel)

Mám jiný stroj od té doby s windows 7 hru sem stáhl není originál ale dal sem tam i poslední patch který je. Četl sem že prý někde v adresáři , ini , má něco přepsat ale to bylo na jedné skupině ale dál to rozebíráno nebylo.