Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titan Quest Ragnarok Lokace

Dobrý den, objevil jsem Titan Quest Anniversaly Edition Ragnarok. Začal jsem to tedy znovu hrát a před příchodem do Megary na mne v okolí útesu po pravé straně kouká neobjevená lokace, čili vchodo do jakési jeskyně a před ním lítají jacísi černí ptáci a já nevím, jak se tam dostat. Původně jsem myslel, že to je dodatečně přidaný druhý východ z té známé megarské jeskyně, ale není to tak. Taky je možnost, že se tam dostanu "až někdy" odněkud jinud (viz zbořený most před Elyseem. Může mi někdo poradit? Moc děkuji.

Nemám tady účet, takže bez něj asi screen nepošlu, ale pokud myslíš jen TQ Immortal Throne, tak to tam asi neuvidíš, já mám tu výroční hru s Ragnarokem a je to tam, když vymlátíš pavoučí jeskyně v Tégeje, pak jdeš ven kousek dule, tam jsou ruiny s všelijakou havětí, ty vymlátíš, a pak jdeš nahoru kolem těch satyrů a po chvilce to po pravé straně uvidíš, dokonce se ukaáže i taková ta značka vhcodu do jeskyně a po chvilce naproti (při levém okraji monitoru) zas je tam lokace s jakýmasi harpyjema či co to je ... já to hraju "sběratelsky" s více postavama, takže až tam dojdu, udělám si účet a picnu ti sem screen, pokud to do té doby nějak nezjistím sám, prej tam je nějakej zúženej průchod, nevím ...