Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 - DXGI DEVICE REMOVED

Zdravím mám problém s orig hrou Crysis 3,ca do poloviny jela normálně jenže pak se sekla a nutnej restart na tvrdo nebo to hodilo tuto hlášku DXGI DEVICE REMOVED,ovladače jak starší tak nejnovější,DX11 aktuální,jinak ten výpis mě to hodilo i u Black Ops 2 po delší době hraní,ovšem u Crysis to padá po pár minutách + klasika nVidia ovladač přestal pracovat a byl obnoven.Nevíte někdo co s tím? Ta GPU už se musela podtaktovávat jinak hry padali dřív,jenže pak to jelo normálně u všech her,nějaká chyby v softu nebo končí ta GPU? Ale zase jsem odehrál celou Crysis 2 a tam vše bez problémů....

W7 64bit a GTX770 viz nick....

Podpis problému:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: crysis3.exe
Verze aplikace: 1.0.0.0
Časové razítko aplikace: 02f5e040
Název chybného modulu: crysis3.exe
Verze chybného modulu: 1.0.0.0
Časové razítko chybného modulu: 02f5e040
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 014d03b3
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1

ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: 528d
Další informace 2: 528d466643aecbc7e055b4b2625bdce3
Další informace 3: 54e1
Další informace 4: 54e176dc41b6e03f673469233d45dadb

Kód výjimky: c0000005 to je obvykle znak toho,že zložku s hrou blokuje interný/externý firewall alebo nejaký iný antimalware program alebo nx-bit ochrana procesora,alebo sú nejak narušené prístupové práva k hrám,skús dať hry do výnimiek firewallu/antivírusu,alebo pozri či tvorcovia hier nevydali neký patch/update,ktorý tie problémy rieši....

Tu hru sem hrál dřív normálně na starým Athlon x4 640 v pohodě a teď na novým i7 viz nick to jelo do půlky taky Ok,pak to ale začlo padat s touhle hláškou DXGI DEVICE REMOVED a porozkliknutí viz hore,ve firewallu jsou hry povolený a ofic patch nevidím nikde nejspíš by ho nainstaloval i Origin při instalaci.Mám jenom malwarebytes nic víc v Pc ,ta ochrana procesoru to je co a s tím zřejmě nic neudělám asi....(ovladače jsem dal i starý a pořád stejný,navíc nový mít musím jinak nespustím Doom apod.)