Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Euro Truck Simulator 2

Zdravím, stáhl jsem si ETS2 se všema DLC a hra mě začala bavit a chtěl jsem hrát multiplayer tak jsem si ji koupil. Ale když jsem se snažil rozjet ten můj profil tak mi to napsalo, že to nemůžu rozjet, protože jsem to předtím hrál s DLC a nějak by se to pokazilo. Tak jsem odinstaloval ten stáhlej ETS2 s těma dlcčkama a pořád to tam mám.

Pokud se snažíš rozjet oficiální MP, registruj se na zde, přečti si, které DLC musíš mít koupené, stáhni MP, nainstaluj a spusť. Musíš mít koupený vlastní tahač a tuším i vlastní garáž (Pokud nemáš, odjezdi pár km navíc v singleplayeru).

Dále pak můžeš propojit svůj offline profil s tím multi právě ze stránky truckers mp (dělá se v menu hry)