Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ES V Skyrim co dál

Zdravím najde se tu někdo kdo mě poradí co dál dělat ve skyrimu. Hlavní misi mám hotovou včetně hlavních misí u všech dlc, dále jsem u družiníků, zlodějů, temného bratrstva a císařských. Předem díky za odpověď

Hrát znovu.
Protože jsem došel tam, co ty a přestalo mě to bavit, furt to samý kolem dokola, nic už nebyla výzva, žádnej další cíl. Jo, objevit všechna místa na mapě.
Nejzajímavější byly asi mise za zloděje.