Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Armored Warfare nejde spustit

Dobrý den,mám takový problém.Dneska ráno jsem si stáhl Armored Warfare,nainstaloval a spustil.Hra šla normálně.Tak jsem si nastavil grafiku atd. hru jsem po té vypnul protože chtěla restartovat.No a od toho co jsem hru vypnul už mi nejde spustit.Když kliknu v game centru na ,,PLAY,, tak se mi objeví tabulka s ,,Game starting,, to je v pořádku ale potom to zmizí a hra se nespustí,jen problikne nějaký okno a hned zmizí a to je vše.Hledal jsem i na googlu i na foru hry a nenašel jsem nic co by pomohlo.Vůbec netuším co se stalo.Jakoby tý hře něco bránilo ve spuštění.Jediné čeho jsem si všiml když jsem tu hru vypínal tak mi vyskočila nějaká hláška z Avastu ale když jsem se do něj díval tak tam nic není že by to nějak zakázalo spuštění.

Jak jsem psal mám Win 10 a ráno mi hra šla.Prostě jsem hru stáhl,nainstaloval a spustil.Nastavoval jsem si tam grafiku atd. a chtělo to restart hry.Takže jsem hru vypnul a chtěl jsem ji znovu zapnout a ejhle?Hra se nespustila.Ale je divý že při spuštění na integrovanou grafiku jde jenže se seká ale na obyč. (dedikovanou) spustit nejde.Ovladač Nvidei jsem taky zkoušel přeinstalovat a nic.Tak nevím kde by mohla být chyba že hru ráno hru spustím a vypnu ji a po cca minutě dvou ji chci znovu spustit a ono nic.Fakt zajímavé,že by chyba v ntb?

Tak stahoval jsem je ze stránky výrobce(nvidea) poprvé jsem to zkoušel tak,že jsem ve správci zařízeni dal odinstalovat zařízení a restartoval ntb a potom jsem ovladač nainstaloval.To nepomohlo.Potom jsem ovladač odinstaloval přes IObit Uninstaller a odstranil jsem složky co zbyly a zas jsem restartoval ntb a nainstaloval ovladač ale taky nepomohlo.A dnes jsem zjistil že mi taky nejde spustit farming simulator ale jde taky jen přes integrovanou grafiku.Ale třeba CS,minecraft mi jdou v pohodě.Mám v plánu zkusit reinstal W10

Ale ten ovladač je na můj ntb,tedy na grafiku co mám.A ta hra šla normálně já s grafikou a ovladači nic nedělal.Teda až když mi přestala jít ta hra tak jsem ovladač zkoušel přeinstalovat.To té doby šlo vše jak mělo.A s integrovanou grafikou jsem nic nedělal.Ta běží v pohodě.Mám tedy stáhnout ovladač ze stránky výrobce ntb?A to i na integrovanou?

No,ono to pomohlo už to jde spustit :D ale integrovanou grafiku jako ovladače mi nešli nainstalovat tak ty se mi stáhli sami.Ale u té nvidii to šlo a jde to jenže se to dost seká jako bych jel na integrovanou.Jak to?V control panelu mam nastevenou nvidii.....

Tak to zas nejde :D já jsem schválně zkoušel jestli to půjde když ve správci zařízení dám aktualizovat ovladač,tak mi to nainstalovalo novější a ejhle,nejde to :D ale proč?To je chyba někde v ovladači?Že na starším to jde a jinak ne?

Nejsou.Na stránce výrobce ntb ne.Proto jsem vždy ovladače aktualizoval ze stránek nvidei.A vždy mi vše šlo.A tahle hra mi šla taky a to na ovladačích ze stránek nvidei.I v ten den co jsem to spustil a potom ukončil a hra už nešla tak jsem měl ovladače aktuální co jsem na stránkách výrobce grafiky našel.Stahoval jsem to na win 8 protože jsem našel myslím že to bylo včera že jsou nějak kompatibilní nebo co.

Jak jsem psal Win 7 je řešení. Pokud tu hru chceš opravdu hrát uděláš reinstall, pokud ne tak to neřeš a tu hru nehraj. Když jsou W7 řešení pro spoustu her, nevím proč by to nefungovalo tady. A ano musím to tu opakovat jako kafemlejnek, když pořád tady někdo musí psát o radu a samozřejmě z 99% má win 10 a pořád to ty lidi nepochopí a cpou tam ty Win 10.

To je možný ale mě ta hra včera ráno šla,hrál jsem ji chvilku a nastavoval jsem grafické nastavení hry.Potom jsem ji vypnul a už spustit nešla.To byla otázka ani ne 5 minut mezi vypnutím hry a znovu spuštěním.Ale bohužel už spustit nešla.A že by byla mezi tou krátkou chvílí aktualizace windowsu o tom pochybuji.A kdyby to bylo win10 tak bych tu hru po prvé ani nespustil,nemyslíš?A nešli by mi třeba ani jiné hry,popřípadě i nějaké programy atd. Já Win7 dřív měl,byl jsem s němi spokojený ale už jsem zvyklý na 10 a když jsem měl ty 7 a často mi nešli instalovat aktualizace,ntb. nebýval tak rychlý jako s 10 takže asi tak.Jsem spokojený s 10 ale v nejhorším případě to zkusím ale opravdu jen v tom nejhorším.A teď momentálně nemám kam zálohovat svoje data,soubory co mám na disku.