Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlouhý přechod z hry do plochy (alt+tab)

Při hraní League of Legends mi při stisknutí alt+tab trvá cca 4sec. než se mi hra shodí a objeví se mi plocha. Při dalším stisknutí, další 4sec. než se hra nahodí.
Mám i7 7700, gtx 1070 8gb, 16gb ramek.
Poradí mi někdo co s tím prosím.

loading...

ale však poradil,.... systém (windows) je už na dobro dojebaný, takže logicky z toho vyplíva že by ste ho mali preinštalovať.... inštalačka je na stránke MS (media creation tool), spravíte z USB inštalačné médium, nabootujete, nainštalujete, nainštalujete drivery, a hru a pak to skuste,....

a v žiadnom prípade neinštalovať tunítka, čističe, pičoviny ala ccleaner, advanced system care, driver boostery, TuneUP a neviem čo.

PC je nový, jde mi o to abych se svým 144 hz monitorem (27 palců) nemusel mít hru v okně, což mi udělá z 144fps nějakých 60.
Myslel jsem, že mám v PC nějaký vir, který by udělal u tohohle paseku, ale to bych musel mít co já vím 60 trojských koní, abych to poznal.
Nicméně v borderless je hra normální, jde mi o fullscreen.