Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RPG/příběhové hry s dlouhou hratelností (PC)

Ahoj, nedávno jsem pročítal příspěvek od uživatele JV04, sám hledám hry na PC (digitální distribuce podmínkou) s dlouhou životností, budu rád za rady.

Teď jsem dohrál Skyrim special edition (všechna DLC), Steam ukazuje 179 hodin (z toho jsem se začal nudit až tak po 140) - což mi připadá super za cenu pořízení.

Hledám zkrátka něco, kde se budu moct, stejně jako ve Skyrimu, vžít do postavy a volně prozkoumávat svět, hrát svým tempem a podle svého (preferuji thief/mage/assassin class). U RPG potřebuji výběr classu, volné tempíčko, průzkum většího světa, mohl by být i sběr a pročítání knih (což bylo super), rozmanité a zajímavé questy!!! (vím, Oblivion byl v tomto lepší).

TES, Gothic, Fallout, Thief, Far Cry, Syberia, HL a Hitman série již znám nazpaměť, pokud jste hráli ještě něco, co déle vydrží (nemusí být nutně RPG), budu rád, když se podělíte :) Stáří hry/grafická stránka je mi šumafuk.

Dark Souls sérii mám v plánu, naopak AC a Zaklínače přímo nenávidím, tak prosím tyto ne.

Přeji hezký den :)

Nazdar.
• Od srdce ti mohu doporucit vynikajici hru, s perfektni grafikou (kuprikladu prochazka lesem je opravdu zazitek) a né jen, celkové provedeni stoji opravdu za to.
• Mel jsem moznost zkusit jen ALFA/BETA verzi, jelikoz hra bude teprve vychazet (tusim za 3 tydny na PC/XBOX/PS) àà pardon nenapsal jsem jeste o jakou hru jde :-)
Jde o "Ceskou" hru od tvurcu her jako Mafia I a II, Flashpoint, hra se jmenuje "Kingdom Come : Delivrance" odkaz na oficialni stranky : https://www.kingdomcomerpg.com
* Snad te hra zaujme ;-) Jinak hra je i v "Cestine" !

GAMEPLAY :

Re-Nazdar ;-)
- Uz mam odehrané +- 3 hodiny, (krabicovoa verze pro XBOX ONE X), hru mam od pondelka, bohuzel cestina jsou jen titulky, jinak hra sama o sobe je docela tezka, alespon v boji, nemam jeste vse (komba) poradne v ruce.
* Bohuzel me hra sem tam vyhodi ze spravou oficialniho data vydani.

- Jinak grafika a plynulost hry je povedna, takle provedenou prirodu jsem nevidel od Crisis 3 ;-)
* Skoda ze v 4K bezi na 30FPS, kde v boji preferuji plynost, ale v otazce textur, je opravdu detailne pripominajici fotografii, jestli bude optimizovana na PC, tak jako na XBOX X, si nemyslim ze bude zapotrby nejak vykoné PC, by si clovek zahral na velmi pekné textury...

• Ulà, podle BETY se nerid, ani GTX@1080 nemela vic jak 60FPS (me jelo na 35FPS nehlede na nastaveni grafiky, aji na 800x600 MIN to jelo na 35), podle me, kdyz nebudes prehanet s vyhlazovanim, bloom, bys ses na tech 1080p@60FPS uderzet mohl.
* CPU ani GPU nemas nejhorsi, nebo alespon koresponduje spis hernimu NTB jak kancl ;-).

• K zakladni hre, je i CD key pro "Tresor minulosti" + nové brneni pro 'Henry' :
* Jinak hra je optimizovana i pro XBOX X, kde pri zobrazeni na monitoru + FreeSync, hra vyhraje trochu na plynulosti fram..

[81285-1-png][81286-2-png]