Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ETS 2 Problém - málo FPS

Dobrý deň, mám problém s hrou ETS 2. Mám grafickú kartu Nvidia GeForce 940MX 2GB a mám tam len 15 FPS, a v meste aj 10 FPS. Neviete ako mám hru nastaviť? Použil som aj najnižšie detaily, ale bez zmeny.

Môj PC:

Nvidia GeForce 940MX 2GB
RAM: 8GB
Intel Core i5 7200U 2,5ghz (up to 3,1 GHZ)
Win 10 64bit

To je zvláštní. Sice tvůj notebook není nic extra, avšak na hraní ETS na nějaké nižší střední detaily by to mělo plnohodnotně stačit. Nejnižšími detaily myslíš to, že si dal rozšířené nastavení a vše vypnul či dal na low, že ano?