Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry pro holky, hlavně plošinovky

Přítelkyně sem tam paří jen plošinovky, v 3D světě pc her se naprosto ztrácí a ani ji nebaví. Nejvíc ji nadchl Rayman Origins a Legends protože tam jsme dokonce mohli hrát spolu. Chtěl bych poradit nějaky další plošinovky, krom těchto co už znám:
Deadlight: Director's Cut, Hollow Knight, Child of Light, Limbo, Old Mans Journey, Ori, Raymani, Rochard, Shank 1,2, The Cave, Trine 1-3, Unravel
Určitě mezi nimi chybí ještě nějaká super plošárna :)

Tohle je nádherná hra, IMHO jedna z nejlepších všech dob :-) (The Witness, System Shock 2, Minecraft, Dark Forces, FEZ)

To se bude určitě líbit. Nicméně složitost té hry (tedy ne "těžkost", závislá na reakcích hráče) je neuvěřitelně vysoko. Hluboce se skláním před těmi, kteří publikovali kompletní walkthrough; stejně si myslím, že řešení musel vypustit sám Phill Fish, že některé puzzly prostě NIKDO dát nemůže :-)

Například tohle: "lazy fox jumped over quick brown dog" nedá ani zlomek procenta anglicky rodilých hráčů..