Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FIFA 14 fps, dostupnosť

Ahojte, chcel by som si kúpiť fifu 14, ale sú tu 2 problémy. Neviem, či by hra bežala na 60fps a či pôjde aktivovať klúč na Origine. Hru som videl dostpunú iba v nejakých kamenných predajniach a na G2A, Kinguin... Na Origine ju ale nikde nevidím a keď som si chcel stiahnuť demo, aby som vyskúšal jako pôjde, tak ma to z EA page presmerovalo na Origin, kde ale vyskočil error 404 a Fifu 14 mi to nenašlo.

Hardware:

CPU - Intel Pentium G3258 (pretaktovaný na 4.2 GHz, 2 jadrá)
GPU - GTX 750 Ti
RAM - 8 GB

U novších vydaní sú 2 jadrá málo, ale 14 tu podľa mňa až tak nezasahuje. Skúšal som "Can I run It" ale to je aj tak zbytočné, keďže mi to aj tak pri všetkých hrách vypíše, že mám slabý procesor, pričom mi to pri niektorých z tých hier ide bez nejakých lagov.

Myslím, že aktivácia by nemusela byť problém. V januári som prechádzal na nový PC a Fifu 14 mi stiahlo a nainštalovalo bez problémov. Mal som ju ale aktivovanú už skôr. Teda inštalačné dáta sú stále dostupné. Vypli ale servery pre online hranie.

Ak sa bojíš aktivácie, mám Origin účet, na ktorom je len táto Fifa 14. Môžeme sa dohodnúť...

Na starom PC som ju hral s takýmto HW:
CPU: Intel Pentium D 925 (2 jadrá, 3 GHz)
GPU: Gainward GT630 1GB DDR5
RAM: 2 GB
Windows XP

Hra mi bežala plynule, aj keď nie na najvyššie nastavenia. FPS som nemeral.

Ďakujem za odpoveď. Fifu si asi kúpim z G2A alebo Kinguinu. Na mojom Origin účte mám už nejaké hry a 2. účet by bol pre mňa zbytočný + obchodovanie s účtami je myslím proti pravidlám Originu, takže nechcem riskovať zbytočný ban. Ďakujem ale za ponuku :-) .