Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Origin web problem

Ahoj, chci se zeptat na něco ohledně originu když se chci přihlásit na ten origin co mám stažený v počítači tak to normálně jde ale když se chci přihlásit na webové stránky originu tak mi to píše že mám špatné přihlašovací údaje nevíte někdo co s tím? Díky předem.

urcite davas stejne?

jses na spravnym webu a ne na nejakym fejk, kterej sez tebe snazi vytahnout udaje?

jestli vse spravne, tak proste pockej do zitrka a zase to zkus, EA Origin je takove synonym pro polofunkcni sluzbu, treba jim to zase nebezi.

obvykle ani nemusíš zadávat údaje k přihlášení pokud jsi instaloval Origin, tak se k němu automaticky instaluje služba (origin web helper), která tě automaticky přihlašuje v prohlížeči, stačí dát v originu, že chceš zobrazit detailnější info o účtě (origin > ea account and billing)