Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PUBG - záseky a lagy jen na nové mapě

Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli máte někdo stejný problém.
Na nové pouštní mapě mám velmi časté záseky hry, kdy hra freezne na vteřinku, dvě, .. občas klidně i na 20.. A někdy po delším lagu hra úplně crashne.

Na původní mapě takové problémy nemám. Zkoušel jsem novější ovladače pro nVidii, přeinstaloval jsem hru, .. zkusil jsem spouštět hru jako prioritní process, ale bohužel nic nepomáhá. Předpokládám, že to bude problém asi samotné hry a nic s tím neudělal, že? Je to otravné, kór když se nedá nastavit, že chci hrát jen původní mapu :/

Ohledně téhle hry, mastí jí můj mladej a mírné záseky se konají vždy na začátku po výsadku z letadla...pokaždý když dopadnou na zem...prvních tak 10 s se to mírně seká, laguje...pak už napohodu . Ale je zvláštní, že jakákoliv mapa .
Před optimalizací se to sekalo mnohem víc, musel stáhnout detaily, jinak to bylo velice špatný...teď i na High detaily napohodu, krom toho začátku...

sestava : i3-7100, GTX 1060 3GB, 8GB RAM, w10 64

Tak jsem přešel zpět z W10 na W7 a upgradoval grafiku z GTX 660 na GTX 1060 6G.. I když je můj Fx-8320 @4.0GHz procesor bottleneck, tak PuBG jede krásně plynule i při souboujích.. Freezy již nemám, takže značím jako vyřešeno..

Každopádně chyba byla ve W10 po posledních větších aktualizacích od Mrkvosoftu.

Hele ja si to taky myslim, ze za to muze W10. Nedavno jsem si upgradoval pc a za boha nemuzu prijit na to, proc mam porad micro stuttering. Vyzkousel jsem skoro vsechno a vysledek stejny a to i ve hrach jako csgo nebo Rocket League, ktere zrovna narocne nejsou.