Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta V online

Dobrý den mám koupenou hru GTA V na Cdčkach a story mód mi jede normálně a zapnu on-line vytvořím si charakter a hra se začne načítat a pak to hodí že gta v přestalo pracovat.. Aktualizoval jsem ovladače a vše a nic nepomohlo toto je poslední šance hledal jsem na YT internetu všude a nic ?

Hraji to s čestinou léta a nikdy jsem neslyšel že by se za to dostávali bany čeština není stahovaná ve hře už jsem jí měl nevidím v tom problém češtinou to nebude spíš jiný mód tam nemáš? (když už módy budeš používat tak jen přes program RAGEPluginHook tak do budoucna) online už jsi někdy hrál fungoval dříve? zkus přeinstalovat GTA 5