Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Factorio

Dobrý večer.
Chtěl bych se zeptat, kamarád se nemůže připojit na žádný server.

nelze navázat spojení.

Čím by to tak mohlo být?

Hra je pořád v early access režimu, tedy beta, může to být tím. Ale spíše si myslím, že problém bude u něj:
- internet security agresivní zabezpečení (součást antivirových balíků)
- možná souvislost s cracky (pokud je na PC má/měl), které mohou něco blokovat

Pokud vyloučí ty dvě možnosti, napsal bych vývojářům.