Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pujde hrat Prince of Persia

Cus,

Dwane Dibbley mi ve zpravicce o slevach na Steamu poradil (dekuji) moznost zakoupeni serie Prince of Persia ve sleve na Steamu.

Problem mam s tim, ze na Steamu je sice sleva dost lepsi nez na GOGu, jenze GOG udava, ze celou serii rozbehnu od XP po Win10. Steam ma napsano, ze hry podporuji pouze WinXP.

Pred koupi na Steamu bych teda potreboval vedet, jestli nekdo steam hry hral na Win7 nebo Win10. Oba systemy k dispozici mam, ale XP jiz nikoliv.

Jedna se o:

Prince of Persia: The Sand of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: Two Thrones
Prince of Persia 2008

Já to mám na UPlay zdarma :-)
(jak měli loni/letos? akce, že každý měsíc rozdávali nějakou hru)

Zkoušel jsem to hrát, narval jsem tam i komplet češtinu, ale (oproti tomu nejpůvodnějšímu princovi) mě to vůbec nebavilo. Po pár minutách to šlo z disku. Já prostě to skákání, ručkování.. prostě larakrofťácký pohyb nemám rád, jsem na to levý.