Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 1 a Steam

Čau koupil jsem si nově přidanou Mafii 1 na Steamu ale prostě nejde spustit možná jsem idiot a jen sem něco přehlédl mám při spuštění možnost hrát hru Mafia a Change Mafia Settings
obojí ukáže jen https://ctrlv.cz/tm1N
uložím a nic a můžu zase nastavovat neví někdo jak to zapnout ?

na steam diskuzi je to vždy krásně popsané a vyřešené, mě pomohlo tohle:
do CMD přikazového řádku pro windows 64x
REG COPY "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Illusion Softworks\Mafia" "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Illusion Softworks\Mafia" /s /f

pro widnows 84x
REG COPY "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Illusion Softworks\Mafia" "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Illusion Softworks\Mafia" /s /f