Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat minecraft gift code? A jak ho uplatnit

Ahoj, chtel bych mym dvema bratrum poridit k vanocum minecraft original. Jelikoz s tou hrou nemam zadne zkusenosti chtel bych se vas zeptat kde bych sehnal dva gift codes? Ze bych jim je dal treba na papiru v obalce. A potom, kde je uplatnit? Diky moc za vas cas.

minecraft.net

Jediný originál, se kterým nebudeš mít problémy (např. po půl roce ti nezablokujou účet).
Hru tam můžeš koupit i jako dárek pro své bratry (2 možnosti - kód přijde na email tobě, nebo přímo jim - stačí pak jen vytisknout a dát pod stromeček)