Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The witcher 3 - Misia 3 do tanga

Čaute,

Práve som dohral misiu 3 do tanga ako hlavný quest, čo som čítal tvrdí sa že je to preto lebo som povedal aj triss aj yen že ich milujem. Chcem sa spýtať kto to už hral alebo vie ako to dopadne dá sa to ešte napraviť do budúcna poprípade v datadiskoch alebo navždy ostane geralt sám ? To mám naozaj reštartovať celú hru ? :/ :D...

Takže sis vlastně nacheatoval něco co si nezvládl. Tak si rovnou dej nesmrtelnost, nekonečně peněz a tohle všechno, protože to zjevně nehraješ fér. Pokavaď si to posral, tak si to prostě posral a ne že otevřeš konzoli a upravíš to. Ale tak to už je každého svědomí. :)

Čo sa týka vztahov tam vôbec sa mi to nepáči ako je to spravené žiadne ďalšie moznosti yen mi tam prišla ako kurva chcel som triss ale ta hra ajtak bola daná viac na yen ako nanu... celkovo ma to nasralo a bolo mi jedno že to spravim. Koniec bol ajtak taký že ani neviem či S tou yen nakoniec bol bolo to už len o ciri. Teraz už dohravam datadisky. A už mám tretiu shaniu takže čo sa toho týka už to neriesim :D