Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - ŽÁDNÉ HRY

Zdravím.

Podělal se mi notebook - musel jsem ho komplet předělávat. Měl jsem na něm steam s hrami. Teď si po opravě notebooku znovu stáhnu steam, přihlásím se a účet jakoby "zrestrtovaný", ani se neukazuje, že jsem něco kupoval, neukazuje se ani 5ti dolarová "hranice". Na steamu jsem měl také nějaké peníze, všechno fuč.

Stalo se to někomu? Při přihlášení přes web na steam se děje to samé.

Děkuji za brzkou odpověd.

Byl bych případně rád, kdyby mi dal někdo kontakt na steam podporu, či kde to najít.

Prošel jsem si tím stejným. Lognul jsem na účet a tam absolutně nic, stejné jméno i heslo.
Účet byl ukraden nějakým rusákem(podle emailu) ten si převedl účet na sebe a vytvořil účet nový(nechápu do dnes jak to udělal?!), s přihlašovacím jmenem i heslem co jsem měl na tom ukradeném. Aby vypadalo, že mi vše zmizelo ale účet mám. Neměl jsem účet v té době zabezpečen přes telefon.
Ukradený email od steam učtu jsem na štěstí dostal díky kontaktnímu emailu zpět. Poslal jsem si tedy nové heslo od steam účtu na email a tam mi žádné nechodilo. Už jsem to chtěl vzdát, když v tom jsem našel v emailu nastavení, kde mi zloděj nastavil, aby všechny emaily od adres steamu byly ihned smazané. Potom jsem na štěstí dostal vše zpět a pořádně jsem si to od té doby raději zabezpečil.