Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA Online-dĺžka banov

Ahojte, viem, že pred nejakou dobou fungoval AC v GTA Online tak, že ste mali 2 dočasné bany a tretí bol permanentný. Na r*ddite som sa toho moc nedozvedel, keďže za posledný polrok tam nič nie je. Dozvedel som sa však niečo na oficiálnej stránke R*. Bolo tam napísané, že bany sa udelujú podľa závažnosti na dočasné a permice. Chcel by som si stiahnuť nejaké to mod menu, keďže poctivo tam zarobiť viac $ je prakticky nemožné pri tých až veľmi častých updatoch. Len za tento som minul niečo okolo 50M. Pri čase, ktorý trávim pri tej hre by som na to, aby som si zarobil 50M potreboval 10 životov :-) . A k tým ich slávnym SC sa radšej ani vyjadrovať nebudem. Před nejakým tým rokom som si do hry namódoval cca 300M a mám už iba 100M :.( . To by bolo v pohode, keby som to nezapol 1x do mesiaca. Nikde som tu nečítal, že sa tu cheaty neriešia. A aj keby sa riešili, tak si myslím, že tento príspevok nemá s čítmi nič společné. Ide tu len o dĺžku banu. Tú druhú časť som vlastne napísal iba preto, aby nejaký Sherlock nemal potrebu pred celým svetom poukázať načo mi táto informácia bude :-D . Ak niekto pozná odpoveď, tak by som bol veľmi vďačný, keby mi ju prozradil :-).

Ale to je právě o tom, ty věci co jsou drahé mají být vzácnost a né že si každý koupí tu věc 10x pokaždé v jiné barvě.... O čem to pak sakra je? Co vás na té hře pak baví? Celý smysl tohoto online hraní jde právě tímto do háje.
Klidně si to znovu jak ty říkáš "namoduj" třeba dostaneš konečně perma ban a bude od jednoho žebráka pokoj.

Takže takto. V tej hre sú SC, za ktoré si môžeš kúpiť hernú menu. Nie je to nijak obmedzené, to znamená, že ak si niekto povie, že dá do tej hry 1k€, tak bude mať za 5 minút 650M. To ti ale vlastne nevadí. Ja nevidím problém v tom ušetriť peniaze a namódovať si ich. Tú hru som kúpil za 60€ a nebudem do nej dávať stovky € len aby nejaký moralista ako ty napísal toto. A predstav si, že mňa tá hra baví viac keď nemusím robiť stále tie isté misie, aby som si zarobil 1M za týžden. GTA hrám dlho a dlho som aj hral poctivo. za deň, ak som to veľmi hrotil som zarobil 400k. Dnes už hrám GTA raz za čas a chcem si tú hru užiť a nie robiť dookola tie isté misie, ktoré som už robil 100x. Naviac tvoja odpoveď bola totálne mimo misu, keďže si si tu vylial srdiečko nad tým, že v online by sa nemalo cheatovat. Ak nepoznáš/nechceš odpovedať k veci, tak mi prosím daj pokoj. A "žebrák" môžeš volať svojho otca, nie mňa :-) .