Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shelter/Shelter 2

Mám to už dlouho ve wishlistu/wantlistu, ale ani při slevě -90% jsem se už vícekrát neodhodlal si to pořídit (vím, jde o houno).
Prostě mám obavu z té divné grafiky, která mě opravdu neoslovuje.

Hrál jste to někdo? Jak jste se s grafikou vypořádali?

Díky za reakce

• Ta grafika je tam tak schvalne a pasuje k dojemnému pribehu paradne.
• Také mi prisla odlisna, ale o to lip a rychle se na ni zvyka.
* Ono, ona se krapet i meni dle rocniho obdobi etc, ale grafika pripada hrozna snad jen naobrazku.