Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stahovat vetsi hry pres obchod google

Zdravim. Zakoupil jsem si svoji oblibenou srdcovku jade empire. Ale zhruba pri 25% stahovani se objevi chybova hlaska ze hru nelze stahnout. Zkousel jsem nespocet navodu. Od mazani mezipameti, cache az po tovarni mastaveni. Nic nepomohlo. Ma s timto nekdo zkusenosti? Mobil Huawei p9 lite 2017.

Ak máš prístup k play google cez PC, stiahni si ju ako app. Potom sa pripoj svojim Hujavejom k PC a buď app presunieš naň a dáš inštalovať tú app, alebo (ak to podporuje) inštalovať na Hujaveja tú app priamo z PC (bude slúžiť ako zdroj, úložisko tej app).
Sranda je v tom, že tie oné app (hry) z play google potrebujú omnoho viac voľného miesta, než treba. Stiahnutie app do m obilu, rozbalenie app v mobile, inštalovanie app z rozbaleného balíka... a odrazu sa zistí, že napr. 100MB app potrebuje odrazu 500MB voľného miesta. Samozrejme, po inštalácii app sa ostatné automaticky vymaže.... a pamäte a miesta je odrazu dostatok....

Vymazanie cache nepomáha - je to len pár kB....