Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ylands - hrajete nekdo?

Ahoj,

hrajete nekdo ylands? Musim rict, ze me tahle oddychovka opravdu chytla, hraju to uz kolikatej den a ma to neco do sebe. Za tech dvanact dolaru co to ted stoji si opravdu uzivam kralovsky. Nemusel bych tam mit ty elektricky veci v craftingu, stejne tak generatory elektriny po svete, coz mi trochu kazi dojem robinsonady, ale jinak parada.

Hrozne me bavi postavit si lod a pak cestovat mezi ostrovy a objevovat, snad to jeste vic propracuji.

https://hry.poradna.net/flashes/2534204-ylands

Ylands mám už asi 2 roky :-)
Zdá se, že nakonec bude výrazně komplexnější než Minecraft (bez modifikací).

Za tu dobu, co to hraju, tam toho přibylo strašně moc. A určitě bude přibývat dál... těším se na kočku :-)

Lidi dost kritizují ty jejich herní peníze (mně to nevadí, mám jich tolik, že je snad nikdy nemohu utratit - pokud nebudu pořizovat blbosti typu gesta postavy). A také BI jako celkek, zklamání z DayZ.

I v Ylands se najdou chyby, ale hra je velmi dobře hratelná i dnes. Nepamatuji si, kdy mi spadla, to bude snad rok a půl. Akorát nedávno se mi pod mostem zaseklo auto, nemohl jsem ani vystoupit, ani jed dopředu, ani dozadu. Bylo to těsně po vydání "motoristického" update (0.5.něco, myslím), od té doby bylo už snad 10 aktualizací..

Připravují větší možnosti úpravy postavy, konečně si tu svou Sisinku budu moci vylepšit dle sebe..

Ja na potrebu hernich penez jeste nenarazil,resp. jsem na penize ve hre nenarazil vubec,snad jen z nejake truhly co jsem vykopal poklad vypadlo asi pet zlataku, to je ono?

To ja bych docela uvital kdyby tam tech skinu vseho mozneho bylo min az nula. Jen ucelne a funkcni veci, stava se to neprehlednym.

Tak toho jsem si všiml, ale jsou tam jen kosmetické věci a hra to nijak aktivně nevnucuje, to mi nevadí...
Spíš teď řeším, že mi hra nefunguje. Spustím hru a mám černo, jen menu které funguje. Ale když načtu hru, tak je tam inventář ze kterého nejde vyskočit. Nevím jestli to rozbil nějaký malý update nebo co se stalo..