Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - zima - kdy?

Pravdepodobne predbiham. Ale rad bych tu nejak zacal diskuzi na tema vanocnich slev nejen na Steamu, kdy to vypukne a pripadne i treba postovat zajimave slevy na Ackove nebo jinak zajimave tituly.

Mate uz nejake info? Muze samozrejme byt i Uplay, GOG, pripadne Origin ci neco dalsiho, ale ja se orientuji hlavne na Steam, UPlay a GOG.

Vim, ze tu jsou odbornici, tak pripadne i treba jestli to ma cestinu atp. Predem vsem zucastnenym moc dekuji.

---

Ja to totiz pristi tyden ve stredu balim v praci a odjizdim, kdy se vratim nevim, asi az tesne pred vanoci, ikdyz volno je az do noveho roku. :-) No a na netu budu jen na LTE s 2GB FUP,
takze sam budu moct sondovat jen velmi omezene, tak budu opravdu vdecen za kazdy tip.

Steam: 21.12.2017 - 4.1.2018
Předpokládám začátek v 19:00 českého zimního času

Jiné nevím.

Ohledně češtin, ptej se (pak) konkrétně.

Jo, a od 12.12.2017 bude nějakou dobu zadarmo Assassin's Creed IV Black Flag, na Uplay. Zakoupíš za nula, automaticky se ti to trvale přidá do knihovny.

co na Steamu zrušili flash sales a denní akce, to za moc nestojí..

Neni to proste tim, ze vetsinu her uz mas koupenou a nove tak rychle nepribyvaji?

Ja mam ve wishlistu 20 her vcetne tech novych, ktere jiste nepujdou s cenou moc dolu a kupovat je urcite nebudu zatim, kdyz toho mam jeste na dlouho co mam uz koupene. Takze ted uz spis, kdyz neco najdu, co jsem prehledl a mohlo by to byt dobre. :-)

Myslím tím to, že ty slevy nejsou tak vysoké jako dříve. Tak atraktivní.

Wishlist se mi nezkracuje :)

Je to tím, že tam mám hry i "na pozorování". Hry, které (zatím) neuvažuji pořizovat, ale které chci mít na očích, kdyby zlevnily tak, že se to nedá odmítnout (GTA5, Mafia 3, The Witcher 3, Wolfenstein II, Block'hood). Už jednou měli na Steamu výpadek a nějaká AAA hra omylem zlevnila o 94/95%. Než si to uvědomili, bylo to doma.

Nebo tam mám hry, které nekoupím, dokud nebude hotova čeština, bez ní bych to nehrál, případně dokud nebude hra komplet (Fallout 4, No Man's Sky, Dishonored 2, Deus Ex Mankind Divided, Black Mesa)

Většinou tam mám neAAA indie tituly, kde jen čekám na lepší cenu
Rime, Quern, ZeGame, Rez, Inside, Superflight, Bokida, Tangrams...

A pak pár her, co ještě nevyšly
Mashinky, Lonely Mountains: Downhill, Kingdom Come

Fallout 4 - nemam zajem*
No Man's Sky - nemam zajem*
Dishonored 2 - ted si nejsem jistej, ale ja myslim, ze uz mam koupeno za nejakou hodne dobrou cenu, mrknu vecer doma
Deus Ex Mankind Divided - to si myslim, ze uz taky mam, ze to bylo hodne zlevnene
Black Mesa - vzdyt je to zadarmo, pokud to das do Steamu externe.

Indie neni nic pro me.

Hry co nevysly nedavam do whishlistu, jiste Kingdom Come, ale az vyjde. :-)

---

Ja mam ve whislistu nejaky stary Splinter Cell a Prince of Persia serii az to nekdy hodne slevej.

Z novych her potom jednou Wolf II, datadisk Dishonored 2, ten urcite nemam, samotne Dishonored 2 si ted nejsem jistej, nehral jsem to. Two Worlds 2 az bude ve sleve. Project Cars 2 taky az casem, ted je to prilis nove. Nemam AC Origins a nemam i predchozi dva AC, Unity nebo Rogue a nemam Syndicate.

No urcite to neni vsechno, ale ted proste nevim.

* Co jsem koukal na gameplay, tak muj nazor, ze nic moc hry teda, n Fallout ma dost fanousku, ale me to nejak neoslovuje.

Fallout 4 budu hrát jen proto, že jsem velký fanoušek série (Hlavně jednička a pak trojka) a těším se na odkrytí dalších zajímavostí z Fallout universu. Jinak to zas tak zázračná hra není. Pokud k ní nemáš vztah, nežeň se do ní.

No kdyz bude ten Xen OK, tak treba jednou to poridim a zahraju cely i s tim Xenem znova. Uvidime casem, treba asi ne, ale treba jednou nadejde chvile, kdy nebudu mit co hrat. :-D

Jinak jsem myslel, ze da diskuzi vic lidi, treba co by chteli koupit ve sleve a tak. Jo a L-Coremu diky za rychlou odpoved s presnym datem.

Ono nekdy neco zajimavyho muze cloveku utect a tak je zajimavy vedet, nad cim uvazuji jini hraci. Ja se takhle nahodou dostal k vyborne Venetica hre a k Overlord, tam byl blbej teda narocnej az zaver, kterej jsem zatim nedohral.

Jinak jsem teda kecal, ten Dishonored 2 taky cekam na slevu, kompletni wishlist:

starsi a jen mozna:
Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (asi jsem to hral neofiko, nevim, podle gameplaye mi to neco rika, ale nejsem si jist)
Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent
Prince of Persia: The Sand of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: Two Thrones
Prince of Persia 2008
Prince of Persia: The Forgotten Sands

chtel bych ale nic nebude, protoze je to jen na Originu a EA me prudi a zadny techtle mechtle s nima nic, nedam jim ani korunu:
Mass Effect 3 (jsem to hral neofiko a chtel bych to i mit koupene)
Crysis 3
Dragon Age: Inquisition

veci, ktere jednou poridim, ale zatim mam co hrat, tak to odkladam na slevy:
Two Worlds II
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Syndicate
Dishonored 2
Quantum Break
Project Cars 2
Middle-earth: Shadow of War
Wolfenstein 2: The New Colossus
Dishonored: Death of the Outsider
Assassin's Creed: Origins

---

A to Deus Ex: Mankind Divided jsem poridil na Steamu za 12E, ale jeste jsem to nehral, asi to nestihnu ani ted pres zimu, mozna na jare nejdriv.