Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bedny s náhodnými předměty ve hrách

Tzv. Loot boxy.

Já se s tím nesetkávám, protože nehraji hry, kde bych nějakou mohl získat. Poslední dobou se na různých stránkách objevuje kritika, v některých státech prý zvažují jejich zákaz (hazard, neověření 18 let hráče).

Nemám na to žádný vyhraněný názor. Pokud bych se k něčemu v nějaké hře dostal - obratem bych to prodal za $, jako kartičky ze Steamu. Naopak - nikdy bych nic podobného nekoupil.

A chci se zeptat lidí, co MP hrajou: ty bedýnky, to padá hráči za účast (=hodiny) nebo za úspěchy (=fragy) ve hře? Může se k něčemu takovému dostat i MP manták, který na jeden svůj zásah někoho je 37x mrtvý?

Mám třeba Dotu 2, kdysi ještě v betě jsou to krátce vyzkoušel, ale připadá mí to neuvěřitelně chaotické, vůbec jsem netušil, co dělat.. Pokud by stačilo ji mít někde 24/7 spuštěnou a každou chvíli by z toho něco vypadlo, něco, co se dá slušně prodat, proč ne...

Jsem na tom stejne, take tohle nehraju. Jses si ale jisty, ze ten loot box respektive predmet z nej muzes prodat, kdyz nejaky ziskas?

Ja na to mam nazor jednoznacny, hry opatrene loot boxy by mely mit doporuceni PEGI 18, pak by to bylo OK. Pro deti to muze byt traumatizujici.