Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhrouceni hry Minecraft

Dobrý den.
Když jsem hrál MC tak mi to spadlo a napsalo:Zhroucení hry. Poté jsem šel do složky %appdata% a rozkliknul v ní .minecraft a tam jsem kliknou na složku crash reports a v ní bylo tohle:
(Nemám nejmenší tušení co to znamená tak děkuji za každou pomoc.)

---- Minecraft Crash Report ----
// This is a token for 1 free hug. Redeem at your nearest Mojangsta: [~~HUG~~]

Time: 11/25/17 9:07 PM
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at bib.at(SourceFile:635)
at bib.aq(SourceFile:458)
at bib.a(SourceFile:404)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:123)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Thread: Client thread
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at bib.at(SourceFile:635)
at bib.aq(SourceFile:458)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at bib.a(SourceFile:404)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:123)

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.12.2
Operating System: Windows 10 (amd64) version 10.0
Java Version: 1.8.0_25, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 37808632 bytes (36 MB) / 100663296 bytes (96 MB) up to 1073741824 bytes (1024 MB)
JVM Flags: 8 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+UseG1GC -XX:G1NewSizePercent=20 -XX:G1ReservePercent=20 -XX:MaxGCPauseMillis=50 -XX:G1HeapRegionSize=16M
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.12.2
LWJGL: 2.9.4
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
GL Caps:
Using VBOs: Yes
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs:
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
CPU: <unknown>

No není to úplně ono, ale stačí i to. Je to přesně tak, jak jsem psal. Nemáš nainstalované ovladače grafické karty. Pravděpodobně tam máš grafiku ATI mobility radeon HD 4570, kterou windows 10 nepodporuje.

Jestli na tom stroji chceš hrát Minecraft (pominu-li jak a jestli to vůbec bude hratelné), doporučuji downgrade na Win7. Na sedmičkách bys mohl mít víc štěstí.