Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou herní konzoli?

Dobrý den, prosím o radu, jakou koupit herní konzoli. Předem zdůrazňují, že tomu vůbec nerozumím :(. Mám dvanáctiletou dceru, která velmi ráda tancuje, rozhodla jsem se, že jí pořídím herní konzoli hlavně kvůli tomu tancování. Nechci vrazit velké peníze do něčeho, co bude zbytečné. Ráda bych, aby šla konzole připojit k TV a líbí se mi hra JUST Dance. Prosím, poradí mi někdo? Moc děkuji!

Otevrel jsem na Ubi tu nejnovejsi verzi JUST DANCE 2018 a maji tam pro platformy: PS4, Xbox One, Wii U, Switch

Wii U se myslim snad uz neprodava, tudiz jednu z tech tri PS4, Xbox One, Nintendo Switch. Treba se nekdo podeli i o zazitky se hrou na nektere platforme, ja zkusenost nemam.