Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jednoduchý joystick

Dobrý den. Omlouván se jestli sem otázka nepatří. Lze ještě dnes použít na hry úplně jednoduchý joystick se 4 mikrospínači, popřípadě nějak upravit kabel do USB vstupu? Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Urcite by to mohlo jit udelat, vpodstate by to fungovalo jako mini-klavesnice se ctyrmi smerovymi sipkami. Ale pochybuji ze by sel jentak pripojit ten stary klasicky. Budto si ho udelas nebo nekde koupis (4 way joystick i 8 way joisticky se daji sehnat, stale je po nich poptavka hlavne od tvurcu retro automatu)