Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Witcher 3- náhodné crashe

Zdravím, přejdu rovnou k věci
Witcher 3 náhodně crashuje. Vždycky po zhruba půl hodině hra zamrzne, hudba chvíli ještě hraje, pak to skočí na plochu bez jakýhokoliv erroru, windows taky nic nehlásí. Drivery aktuální, ano dělá to jen witcher, teploty jsou v klidu. Integritu souborů hry jsem už ověřil. Začalo to dělat zničehonic, do pc se neinstaloval žádný program. Hra padá at už jsem ve fightu nebo v menu, je jí to fuk. Hra to začala dělat po +-16 hodinách, předtím nic. Někdo nějaké řešení? Díky předem.

Taky mi to stejné dělala grafika, když byla moc nataktovaná - u jiných her to nevadilo ale zde jsem musel takt snížit. Může jít i grafika pomalu do kopru a dřív vydržela pod větším taktem, který dnes už nezvládá.