Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno h1z1- error

Zdravim, priblizne po mesiaci som zapol h1z1 po tom novom update a vyhadzuje mi to error code g25. GPU- GTX 750 Ti, takze mr splnam. Najnovsie ovladace som si stiahol, ale stale to iste. Za rady dakujem.

Co jsem četl, tak fix na to moc není, někomu pomohlo restartovat PC, což předpokládám u tebe proběhlo, skor bych tipoval na nějakou "švejkovinu" v jejich updatech co proběhly mezitím co jsi nehrál. Hru máš na Steamu? Zkusil bych ověřit nejdřív integritu souborů (pravý klik na hru > vlastnosti) a poté jedině kompletní reinstalaci, tj. odinstalovat hru, smazat veškerá data z PC a stáhnout hru znovu. Pak už zbývá napsat jen na podporu.