Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Přátelské RPG pro celou rodinu

Dobrý večer,
chtěl bych Vás poprosit o doporučení na nějakou pěknou a dobrodružnou hru pro celou rodinu. Případný MP nebo split screen by byl velmi vhodný ale i samotný singl by postačil. Hlavní je aby se jednalo o nějaký magický a rodině přátelský svět kde nebude moc násilí. Hodně důležité by pro mě byli mechaniky hry, a abych mohl hrát za "good guys". Takže třeba karmický systém nebo orání na poli. Také bych byl velmi rád kdyby se v tomto magickém světě vyskytovali dětské npc. Hry s dětmi moc nejsou a pokud ano tak většinou si je nemůžu vzít do harému ani je jakkoliv uspokojovat. Také požaduji aby bylo možné znásilňovat či mučit ty co neposlouchají ale není to podmínkou. Důležité je aby hra byla hlavně švanda :-)

loading...

Jo trolly bych tam chtěl taky, v nějakým sex dungeonu ve sklepě. Vše cenzurované samozřejmě ať to nemusím alt tabovat pokaždý když přijde máma. Ona není moc ráda když mi přijde do pokojíčku a vidí co hraju. Vždycky říká že ze mě hovno bude ale já už to mám naplánovaný. Budu jůtůber a ty euromiliony se už jen poženou! :-)