Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wolfenstein 2 a GTX 960 2GB

Zdravim ve spolek, zvažuji koupi Wolfenstein 2 , ale docela mě zarazil požadavek 4GB grafiky v mininalnich požadavcích, ma někdo zkušenosti s hraním na grafikach s nižší pamětí, nejlepe GTX 960 2GB, nechce se mi vyhazovat penize, kdyz to nepoběží (obstojne) ani na minimalni detaily ( 1920x1080 rozliseni) i kdyz se mi nechce veřit, že by to byl až takový masakr, nečekám 60fps, ale tak nějak aby se to dalo slušně hrát dekuji za vaše zkušenost, viděl sem nějaké videa na youtube, jak by to asi mohlo běžet, ale radši bych nějaké osobní zkušenosti. Zbytek sestavy čítá i5 4460 a 8GB RAM

Podivej se na recenze, nepobezi to.

On to az takovy masakr neni a hra by mohla bezet i na slabsich grafikach, ale za predpokladu dostatku graficke pameti, duvodem je pouziti VULKAN technologie (obdoba DirectX).

Momentálně mám nahráno 4 hodiny a musim uznat že na FULL HD medium detaily jede docela v pohodě, nemyslím si že 4GB jsou potřeba ke hraní. Myslím si, že požadavky jsou trošku nadsazené, nevím kolik přesně FPS mám, ale pro mě to vystačí