Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Evil Within inventář

Chtěl bych se zeptat v inventáři této hry mi nefungují rychlé volby. Můžu si nastavit že třeba brokovnici budu mít např. na čísle 2 když ji v inventáři označím a číslo stisknu. Tím to ale končí, ve hře to můžu mačkat jak chci, nefunguje to. Když jsem se díval na video všichni u rychlých volem měli třeba "1, F1" a když ji ve hře stiskli předmět měli. Jenže já tam mám jen prázdné závorky. Hádám že pomoc nezískám, podle mě se jedná o závažný bug ve hře

Teda fakt dík. Na resetnutí kláves. nastavení přímo v menu hry jsem nakonec přišel, ale bylo to jen dočasné řešení. Po vypnutí a opět. spuštění od ulož. pozice se to muselo resetnout opět. Ovšem přepsání texťáku je řešení trvalé. Tento pokec, tím spíš v eng bych si sám nikdy nenašel. Jen škoda že jsi tohle řešení neporadil malinko dřív :)