Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The walking dead 3 save problem

Dobrý den
Na steamu jsem si koupil tuto hru a neuloží se mi postup po tom točícím se kolečku co značí ukládání.
Ještě ve hře se pak točí 1 kolečko při pravém kraji obrazovkyna výšku uprostřed obrazovky..Nevím kde je chyba a nevím jak ji opravit pomůžete mi?

Defenderem to asi není teď mi nic nenapsal a stejně se hra neuložila vlastně mi ani nejde přihlásti se na to úložiště telltale...a když mám hru od steamu mohu ji spustit buď pro windows 7 nebo windows8+ (to používám jelikož mám win10). A jak hry steam zapínat jako správce to netuším.

• Melo by stacit spustit "STEAM" jako spravce (pravy klik na steam.exe -> "vlastnosti" -> "Spustit jako spravce"), IMHO jde o prava, kde u pokusu o ulozeni dojde k odmintnuti.
* Kliknot na slozku, kde se hry ukladaji a zjistit jaké ma prava a kdo ma ke slozce opravnani asi zjistit nedokazes vid ?

• Windows 10 to nebude urcite, jelikoz jsem dohral celou series na tomto systému dokonce.
* Teda az na 400Days, to jsem jeste nedohral.

vlastně mi ani nejde přihlásti se na to úložiště telltale

[TiP] # Jestli jde o ukladani na "CLOUD", tak v tomto pripade zkusit na zkousku dezaktivovat "FireWall".