Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prototype 2 -černá obrazovka

Dobrý den, koupil jsem si hru Prototype 2, nainstaloval jsem hru, jela v poho, nainstaloval jsem češtinu, jela v poho. ovšem, když jsem hru chtěl opět zapnou, měl jsem jen černou obrazovku a zvuk. přes alt-tab mi vyjet nešlo a musel jsem natvrdo vypnout PC. Tak jsem přes steam zkontroloval soubory, našlo to nějakou chybu a celá hra se stahovala znova. Po stáhnutí jsem opět dle návodu nainstaloval češtinu, ovšem stejný problém. Po 3. stáhnutí jsem ani neinstaloval češtinu a rovnou hru zapnul, měl jsem opět černou obrazovku. Nevíte někdo co s tím?

Předem děkuji za odpovědi

Hele kámo měl sem stejnej problém,na monitoru u kompu mi taky nešel obraz když sem to zapnul. Zkusil sem to připojit k televizi a tam to jede normálně. Nerad to říkám ale asi oba máme obrazovky na hovno . Zkus to taky přes hdmi k tv. Když to nepujde tak už fakt nevim :-)