Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Openttd

Zdravím, děje se mi v OTTD taková zvláštní věc, vlak, který má jet dál rovně, odbočí. Nechápu, když má v jízdním řádu dvě dané stanice, proč odbočuje k jiné, která v JŘ zadaná není. Netuší někdo. Předem díky.

Len technická poznámka: máš tam PRIVEĽA semafórov! A navyše na veľmi krátke vzdialenosti, ktoré sú kratšie ako celý vlak. A za ďalšie - pokiaľ máš vedľa seba paralelné trate - nedávaj na OBE obojstranne semafóry, pretože je potom premávka obojstranná, pokiaľ ich dáš na jednu stranu, vlaky bud jazdiť len vyznačeným smerom, daným semafórmi.