Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klíče pres digitalni distribuci z ruznych sluzeb

Zdar,

zajimalo by me obecne, zda je mozne si napriklad koupit zakladni hru pres Steam a DLC pres UPlay, aby to pak fungovalo dohromady.

Nebo napriklad mam Mass Effect 1 pres Steam a Mass Effect 2 pres Origin, tak jestli si dvojka bude umet vytahnout ulozene pozice z jednicky, kdyz je to kazda jina sluzba.

Proste do jake miry je mozne kombinovat ruzne digitalni distribuce.

---

Napriklad co momentalne zvazuju, ze mam Assassins Creed 2 pres Steam s tim, ze podminkou spusteni je ucet na UPlay, ale datadisk Brotherhood bych si koupil ve sleve primo na UPlay a nesel by pres Steam, kde ho prodavaji dvakrat draz. Ale nevim, jestli by to fungovalo.

Mne prijde logicky to co pise L-Core, ze si to mezi sebou nerozumi, kazde to ma vlastni knihovnu a tak by nemel byt problem jen se samostatne spustitelnyma datadiskama jako je to AC Brotherhood, ale jinak to asi musi byt koupeno na stejne platforme vsechno.

Ulozene pozice tam asi bude zalezet kam to uklada, jak psal Dwane Dibbley, jestli nekam do Dokumentu nebo do slozky v te digitalni knihovne urcite sluzby.