Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra Wolfenstein II - chybí Vulkan-1.dll

Ahoj všem, potřeboval bych poradit, nainstaloval jsem nejnovější verzi Wolfensteina a hned po spuštění hra napíše, že nejde spustit protože chybí soubor Vulkan-1.dll. Nevíte jak to doinstalovat?
Mám Win7 64 bit, DirectX 11, nejnovější ovladač grafiky. Procesor i5 s grafikou Intel HD 4000. Minulé verze té samé hry mi spustit jdou.

Také mi nejde spustit a uz nevim cim by to mohlo bejt....zahlasi jen : Could not write crash dump. Nevi někdo proc to nejde? Muj PC:MB-MSI 970A G43,CPU-AMD vishera FX-8320,Grafika-MSI R9 390 Gaming 8GB,pamet- Kingston HyperX fury Black 16GB DDR3 1866, podle me by to mělo byt dostacujici pro spusteni. Diky