Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CSGO skiny

Jak se mám zbavit skinu v CSGO, které nikdo nechce? Mám je všechny na komunitním trhu a nikdo je nechce.

Jo muzem je dat ve hre v inventari do kontraktu(musi jich bejt 10) a za ne dostanes o jeden stupen lepsi skin.

Nebo bez proste nekam do MM a napis ze das nejaky low skiny jen tak a uvidis ze se ozve kazdej druhej